Dagmara wycisk

Fizjoterapia

fizjoterapia i leczenie bolu

Jak działam?

Jestem obecna w Twoim procesie leczenia.  Dążę do tego aby usunąć lub zmniejszyć dolegliwości bólowe, ograniczenia i dysfunkcje.

Ocena kliniczna oparta jest na szczegółowym wywiadzie, obserwacji i testach funkcjonalnych.  Dzięki temu uzyskamy możliwe najlepszy efekt terapeutyczny a całość terapii przebiegnie bezpiecznie dla Ciebie.

Zakres diagnostyki i terapii

Zakres diagnostyki i terapii obejmuje:

Metody stosowane w gabinecie:

Praca z dziećmi

Pracuje również z dziećmi z dolegliwościami bólowymi związanymi z: urazem, nagłym wzrostem lub wadami postawy. Nie prowadzę ćwiczeń korekcyjnych. Nie pracuje również z maluszkami i dziećmi w wieku 0-8. W razie pytań zapraszam serdecznie do kontaktu, przed umówieniem wizyty.

Pierwsza wizyta

Proszę przyjedź chwilę wcześniej przed umówioną wizytą.

 

Skorzystaj również z dezynfekcji rąk.

 

Po wszystkich niezbędnych procedurach, przeprowadzę wywiad  – w którym opowiesz mi wszystko o swoim problemie.  Możesz zabrać dokumentację medyczną, w tym badania obrazowe – ale nie jest to konieczne. Następnie przejdziemy do badania funkcjonalnego, które daje mi szanse ocenić Twój aktualny stan i przyczynę bólu. Następnym krokiem będzie mobilizacja tkanek i/lub stawów, dostaniesz również wskazówki co powinieneś robić a czego unikać by powrót do zdrowia przebiegał możliwie sprawnie.

fizjoterapia
fizjoterapia

Proszę – odwołuj wizytę min. 24h przed umówionym terminem.


Rejestracja odbywa się telefonicznie/SMS lub online.


Jeśli nie odbieram telefonu, nie przejmuj się. Staram się zawsze oddzwonić. Możesz również wysłać mi sms-a z prośba o kontakt lub skorzystać z formularza kontaktowego.


Cena 160zł / 45 min

Jak dostać się do gabinetu?

Gabinet znajduje się przy ul. Jerzego Popiełuszki 11, wejście najlepiej schodami z prawej strony Hotelu Łabędy. Parking – możesz korzystać z parkingu pod hotelem, wolne miejsca parkingowe również znajdują się przy ul. Wolności.

Umów się na wizytę

Zarejestruj się online już teraz!

Dagmara Wycisk - ZnanyLekarz.pl

Umów się na wizytę

Zarejestruj się online już teraz!

Scroll to Top